Aşk

 

CetSohbet.Org

Sohbet  
 

CetSohbet.Org Sohbet Odaları

  AşkCafe   Arkadaşlık   Radyo
           
  Avrupa   Sohbet   Chat
           
  Ankara   OyunCafe   Gençlik
           
  Chat   Edebiyat   Msn
           

Nickiniz  :         Nick yazip Girise tiklayarak sohbete Baslayabilirsiniz..!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

Sohbet'e Girmek için Nickinizi Yukarıya yazınız:)


- Cinsel ilişkiye Nasıl Geçilir -

Nasıl sevişeceğinizi bilmiyorsanız bunları okuyarak öğrenebilirsiniz. Bunların yanı sıra 30 tane  Cinsel ilişki pozisyonları bulunmaktadır.

Mutlu bir yaşam için Cinsel ilişki de farklılıklar gerekir. Yaşamın devamı için bir zorunluluk olan cinsellik, haz veren yönü ile de insanoğlunun vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Uzun yıllar ihtiyaçlara göre cinsel ilişki üzerine geliştirilen teknik ve taktikler her şart ve ortamda cinsel ilişkiden zevk almayı olanaklı hale getirmektedir.

İşte etkili ve güçlü sevişme teknikler:

Kama Sutra erkeğin penisini vajinada çok farklı biçimlerde hareket ettirebileceğini ayrıntılı olarak tanımlamıştır. Kısa gidip gelen dalgalara Chatakavilasa (Serçenin Uçuşu); derin ve dairesel hareketlere Smarachakra (Aşk Tekerleği) denir. Aşk tekerleği sırasında erkeğin sağa sola, yukarı aşağı hareket etmesini sağlamalısınız; bu sırada siz de kalçanızla ters yönde onun ritmiyle hareketler yaparak ikinizi de doruklara çıkarabilirsiniz.

Utphallaka (Misyoner pozisyonu)

En sıradan ve en eski pozisyondur. İçten geldiği gibi yapılır. Erkekler genellikle kendilerini çok uzun süre tutamazlar. Tip kitaplarında belirtilen normal süre ’5 dakikadır’. Bazı dinler de zaten daha fazlasına pek müsaade etmez. Aslında bu biçimde ilişkinin saatlerce sürdürülebileceği pek çok kişi tarafından bir ‘tevatür’ olarak nitelenir, hâlbuki kadın deneyimliyse bu mümkündür. Kadınların bir misyoner gibi gözlerini kapatıp ‘görevlerini yapabilecekleri’ en ideal pozisyondur. Misyoner pozisyonu feministler tarafından pek sevilmez.

Açan çiçek pozisyonu

Yeni başlayanlar için iyi bir pozisyondur, kadın arka üstü yatar, bacaklarını açar. Belin altına yastık konulması erkeğin cinsel organının (yoni’nin) daha derinlere gidebilmesini sağlar. Ön oyunlardan sonra denenebilecek ilk birleşme sekli olabilir. Vücudun üst tarafındaki her yana dokunmayı ve erkeğin derinlemesine içinize girmesini sağlar. Hâkimiyet erkekte gibi görünse de gerek elinizi erkeğin beline yerleştirerek, gerekse kalça hareketlerinizle erkeğin hareketini kontrol altına alabilirsiniz.

Hint kültüründe Kundalini enerjisi olarak bilinen kuyruk sokumunda yerleşmiş olan yılanı bu pozisyonda uyandırıp, erkeğin cinsel enerjisini kontrol altına alabilirsiniz. Bunun için erkeğin kuyruk sokumunun bitiminden iki-üç parmak ötedeki ereksi yonun refleks merkezinin üzerini önce dairesel hareketlerle yavaş yavaş uyarmalısınız, sonra bu noktaya bas parmağınızla ani basınçlar uygulamalısınız. Kundalini’yi uyandırmak biraz vaktinizi alabilir. Misyoner pozisyonundan sonra geçilebilecek 4 şekil mevcuttur.

Vijrimbhitaka (Derin esneme pozisyonu)

Misyoner pozisyonundan sonra geçebileceğiniz bu pozisyonda kadın bacaklarını yukarıya kaldırır, gerekirse elleriyle bacaklarına destek verir. Yoni’nin daha fazla ve daha güçlü içinize girmesini sağlar. Erkeklik organı (Lingam) yavaş ve derin hareketlerle cinsel organınızın (Yoni) içine süzülmelidir. Özellikle Lingam’in başı üç kez Yoni’nin kısa kısa içine girip çıktıktan sonra, derinlemesine içeriye kaymalıdır. Bu sırada Lingam’in etrafındaki kasları sıkmanız her ikinize de ayrı birer zevk verecektir.

Bhugnaka (Yükseliş pozisyonu)

Bacaklarınızı havaya kaldırıp, iyice sımsıkı birbirine yapıştırın, dizleriniz onun omuzları hizasında olabilir. Bu pozisyonda hem Yoni (vajina) kaslarınızı kasıp, hem de bacaklarınızı birbirine doğru yaklaştırırsanız, Lingam’i (erkeklik organı) içinize hapsedip, iyice cinsel ilişkinin kontrolünü elinize geçirebilirsiniz.

Piditaka (Sıkıştırma pozisyonu)

Yukarı kaldırmış olduğunuz bacaklarınızı çaprazlarsanız penise uyguladığınız basıncı arttırabilirsiniz. Bu sırada vajina kaslarını kısa kısa sıkmalı ve esinizin orgazma yaklaşmasına yakın bu sıkıştırmayı kesmelisiniz.GoogLe Aramalarında Gaziantep Evli Sohbet, Gaziantep Evli Chat, Gaziantep Evli Çet, Gaziantep Evli Sohbet Odaları, Gaziantep Evli Chat Odaları, Gaziantep Evli Sohbet Siteleri, Gaziantep Evli Çet Siteleri, Gaziantep Evli Sohbet et, Cetsohbet.org gibi Aramalara hizmet etmekteyiz...
Sohbet 'e Girmek İçin Tıklayınız
  sohbet odaları sohbet siteleri chat odaları chat siteleri çet çet çet siteleri sohbet et  Hollanda Sohbet                                                  Cetsohbet.org : (copring) 2010
çet sohbet cet sohbet sohbet odaları sohbet siteleri chat odaları chat siteleri çet odaları çet çet çet siteleri sohbet et